Masívny príručný stolík SCORPION 50 cm mango, šedý

IHNEĎ K ODBERU DOPRAVA ZDARMA

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 38643
Dodacia lehota: 1 - 2 dni
Výrobca: IIG
Dostupnosť: skladom +1
Cena bez DPH: 100.00
120.00
KS

Masívny príručný stolík SCORPION 50 cm mango, šedý

Stolík priťahuje pozornosť všetkých!

Máte radi prirodzenosť a kráčate s dobou? Potom je náš príručný stolík SCORPION to pravé pre vašu obývaciu izbu! Elegantný stôl vyrobený z masívneho šedého mangového dreva inšpiruje funkčnosťou aj dizajnom. Vďaka priestrannej zásuvke s praktickými úchytmi môžete do nového odkladacieho stolíka uložiť všetko, čo práve nepotrebujete. Trendové nohy dodajú stolu istý retro vzhľad a vyzerajú veľmi filigránsky a elegantne.

Konferenčný stolík skombinujte podľa svojej chuti

Napriek svojmu jedinečnému dizajnu je možné stôl ľahko kombinovať so širokou škálou štýlov zariaďovania. Či už kožený gauč alebo látková pohovka - SCORPION bude vždy fungovať ako elegantný doplnok vašej obývacej izby. Náš tip: V kombinácii s ostatným nábytkom zo šedého mangového dreva vyzerá vzhľad stolíka ešte krajšie a je možné ho použiť aj ako nočný stolík.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (cca): 50 cm x 45 cm x 50 cm (ŠxVxH) 
Farba: šedá 
Materiál: masívne drevo, mango, kovový rám

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien