Masívny príručný stolík ROOT 40 cm teak, prírodný

- 28% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 37139
Dodacia lehota: apríl
Dostupnosť: apríl
Cena bez DPH: 94.80
113.76 ks
Pôvodná cena 158.00, Zľava 28 %

Masívny príručný stolík ROOT 40 cm teak, prírodný

Unikátny exemplár vyrobený z koreňa teakového stromu

Máte radi prirodzené, autentické prostredie? Potom je tento stolíka vhodným doplnkom do vášho interiéru. Špeciálne na ňom je, že je vyrobený výlučne ručne z koreňov stromu, výsledkom čoho je masívne drevo s krásne neošetreným povrchom. Jeho čaro je definované jeho prirodzenosťou. Každý model je jedinečný, pretože každý koreň stromu je iný.

Masívne umelecké dielo vyrobené z jedného kusu

Drevo je jedným z najvyhľadávanejších prírodných materiálov, ktorého charakter je definovaný najmä jeho trvanlivosťou. Tento puristický stolík boduje svojím individuálnym a prirodzeným tvarom, niekedy hlbokými rezmi, zrnom a autentickým vkusom. Unikátny kus nábytku si v moderných apartmánoch príde na svoje. Okrem toho sa dá použiť aj ako stolička. Či už v obývacej izbe alebo v spálni, stolík z koreňa teaku ROOT určite upúta pozornosť svojimi jedinečnými koreňmi.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky. 

Veľkosť (cca): 40 cm x 40 cm x 40 cm (ŠxVxH) 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, teak, neošetrené 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien