Masívny príručný stolík ROOT 40 cm teak, prírodný

- 28% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 38237
Dodacia lehota: 13.12.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 120.00
144.00 ks
Pôvodná cena 200.00, Zľava 28 %

Masívny príručný stolík ROOT 40 cm teak, prírodný

Každý stolík je prirodzene jedinečný

Máte radi prirodzené, autentické prostredie? Potom je tento príručný stolík vhodným doplnkom do vášho interiéru. Špeciálne je, že je vyrobené ručne z kmeňa teakového stromu, takže vznikne masívne drevo s krásnym povrchom. Jeho čaro je definované jeho prirodzenosťou. Každý model je jedinečný, pretože každý koreň stromu je iný.

Úžasný pútač pozornosti pre každé prostredie

Ušľachtilý konferenčný stolík boduje svojím individuálnym a prirodzeným tvarom, niekedy hlbokými rezmi, zrnom a autentickým vkusom. Unikátny kus nábytku si príde na svoje v akomkoľvek prostredí. Okrem toho sa dá použiť aj ako príručný stolík alebo taburetka. Či už v obývacej izbe alebo v spálni, teakový stolík ROOT určite upúta pozornosť svojimi jedinečnými prírodnými vlastnosťami.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky. 

Veľkosť (cca): 53 cm x 40 cm x 44 cm (ŠxVxH) 
Hrúbka stolovej dosky: 5 mm 
Noha: 27 cm x 25 cm (ŠxD) 
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, teak

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien