Masívny príručný stolík FACTORY 40 cm na kolieskach, mango, šedý

AKCIA

DOPRAVA ZDARMA - v kombinácii so zakúpením tovaru aj z kategórie IHNEĎ K ODBERU!!!

Kód produktu: 39583
Dodacia lehota: 20.4.2021
Výrobca: IIG
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 60.00
72.00
Pôvodná cena 96.00, Zľava 25 %
KS

Masívny príručný stolík FACTORY 40 cm na kolieskach, mango, šedý

Obzvlášť všestranný príručný stolík

S týmto malým príručným stolíkom sa do vášho domova nasťahuje úžasne všestranný kus nábytku! Pretože pod telom z masívneho mangového dreva sa skrývajú štyri kolieska, vďaka ktorým môžete stôl v domácnosti ľahko premiestniť znova a znova - jednoducho to vyskúšajte!

Aj ako nočný stolík

Mangové drevo je obzvlášť intenzívne svojou štruktúrou a zrnitosťou, vďaka čomu je každý príručný stolík skutočne jedinečný. Povrch bol navrhnutý v autentickom plameňovom vzhľade. Náš tip: Použite tento prírodný, šedý, jedinečný kúsok aj ako nočný stolík vo svojej spálni! Odkladací stolík vyzerá obzvlášť krásne v každej obývacej izbe v kombinácii s ďalšími kusmi nábytku z mangového dreva alebo bytovým textilom z prírodných materiálov, ako je ľan.


Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každá stolica je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (cca): 40 cm x 45 cm x 40 cm (ŠxVxH) 
Farba: šedá 
Materiál: masívne drevo, mango, lakované .


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien