Masívny príručný stolík E 60 cm, sheesham, prírodný

- 26% DORUČENIE DO VIANOC

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 41927
Dodacia lehota: 20.12.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 110.38
132.46 ks
Pôvodná cena 179.00, Zľava 26 %

Masívny príručný stolík E 60 cm, sheesham, prírodný
 

Výnimočný príručný stolík vyrobený zo sheeshamu

S týmto príručným stolíkom sa spája krásny, prirodzený nádych so vzrušujúcim dizajnom. Príručný stolík z masívneho sheeshamového dreva bol navrhnutý do tvaru E a ponúka tri police, na ktoré môžete umiestniť dekorácie, knihy alebo náčinie do obývačky. Stôl je navyše možné použiť nastojato aj naležato, takže sa dá ľahko prispôsobiť vášmu vkusu a miestnosti, do ktorej má byť stôl umiestnený.

Stôl je možné kombinovať mnohými spôsobmi

Prirodzený drevený vzhľad sheeshamového dreva je efektne podčiarknutý lakovaným povrchom. Príručný stolík môžete umiestniť kdekoľvek, kde chcete do svojho domova začleniť prirodzený nádych. Či už vedľa pohovky, ako doplnok ku konferenčnému stolíku z masívu alebo vo vašej spálni ako nevšedný nočný stolík: príručný stolík bude vždy skutočným pútačom vášho interiéru.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stolík je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a vytvárajú čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (približne): 45 cm x 60 cm x 30 cm (ŠxVxH)
Veľkosť priehradky (2x): 40 cm x 23 cm x 30 cm (ŠxVxH)
Hrúbka dosky stola: 50 mm
Farba: prírodná
Materiál: lakované masívne drevo sheesham
Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien