Masívny priemyselný príborník FACTORY 180 cm vápenný akáciový biely

- 33% OBJEDNANÍM DO 31.01.2023 DORUČENIE 07.02.2023

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 36771
Dodacia lehota: 7.2.2023
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 692.33
830.80 ks
Pôvodná cena 1 240.00, Zľava 33 %

Masívny priemyselný príborník FACTORY 180 cm vápenný akáciový biely

Moderný príborník v industriálnom štýle

Máte radi industriálny štýl? Príborník z teakovej sivobielej vápennej akácie vnáša do vášho domova príjemnú atmosféru! Trochu ošumělý šik, trochu industriálny vzhľad - milovníci nostalgického štýlu si prídu na svoje. Vizuálne chladné kovové telo a agátové drevo tvoria zaujímavú kombináciu. Viditeľný kovový rám šikovne rámuje dve veľké dvere skrinky a tri praktické zásuvky v strede. Príborník ponúka vo vnútri veľa úložného priestoru a zvonka je pekným pútačom pozornosti. Hodí sa do obývacej izby, ale tiež si príde na svoje aj na chodbe.

Pre tento príborník je charakteristická úspešná zmes materiálov

Teplá akácia dodáva príborníku príjemný vzhľad. Detailné akcenty navyše vytvárajú nezameniteľný vzhľad. Mimochodom: Príborník vám ponúka dostatok priestoru pre vašu osobnú výzdobu na hornej krycej doske. Na svoje si tu prídu rámy na obrazy, krásna váza alebo umelecky stvárnená miska. Obzvlášť zaujímavé: doska je vybavená nastaviteľnými pántmi. Okolnosti ako kolísanie teploty a prirodzený tvar dreva môžu spôsobiť ich zdeformovanie. Správnym nastavením dodávaných pántov ich môžete ľahko upraviť a vytvoriť tak harmonický obraz.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva.

Veľkosť (cca): 180 cm x 80 cm x 45 cm (ŠxVxH) 
Zásuvky: 50 cm x 15 cm x 40 cm (ŠxVxH) 
Predmety: 60 cm x 60 cm x 40 cm (ŠxVxH) 
Farba: prírodná, vápenná 
Materiál: dýha, akácia, MDF, kovová kostraDoporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien