Masívny priemyselný jedálenský stôl GALAXIE 180 cm, Sheesham v tvare hviezdy

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 40246
Dodacia lehota: január
Výrobca: IIG
Vrátenie tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: január 2022
Cena bez DPH: 485.00
582.00
KS

Masívny priemyselný jedálenský stôl GALAXIE 180 cm, Sheesham v tvare hviezdy

Tento jedálenský stôl je skutočným dizajnovým prvkom

Ak by ste radi podávali večeru pri jedálenskom stole, ktorý okamžite upúta pozornosť každého, určite by ste si nemali ujsť náš stôl GALAXIE. Veľká doska stola vyrobená z krásne zrnitého Sheeshamového dreva s elegantným švajčiarskym okrajom spočíva na senzačnom ráme z impozantných kovových nôh. Sú navzájom spojené v tvare hviezdy. Spolu s doskou z prírodného dreva sa vytvára šikovný mix prírodného ducha a prvkov priemyselného dizajnu.

Priemyselný vzhľad vo vašej jedálni

Prírodná stolová doska dokonale ladí s neobvyklým kovovým rámom a dá sa ľahko integrovať do širokej škály nábytku. Bez ohľadu na to, či chcete skombinovať stôl s farebnými stoličkami, veľkou závesnou lampou alebo bočnou doskou z masívneho dreva: Jedálenský stôl GALAXIE sa vždy dokonale prispôsobí svojmu okoliu a s jeho extravagantným dizajnom ho vylepšuje.


Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Možné sú nerovnosti, farebné gradienty, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely, ktoré vytvárajú originalitu a kúzlo masívneho dreva.

Rozmery (približne): 180 cm x 76 cm x 100 cm (ŠxVxH) Hrúbka
Hrúbka vrchnej dosky: 45 mm
Farba: prírodná, čierna
Materiál: masívne drevo, Sheesham, lakovaný
Rám: kovový


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien