Masívny príborník TROPICAL 175 cm z mangového dreva

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 38728
Dodacia lehota: 17.8.2021
Výrobca: IIG
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 525.00
630.00
KS

Masívny príborník TROPICAL 175 cm z mangového dreva

Tento príborník očarí na prvý pohľad ...

Ak chcete do svojej domácnosti umiestniť jedinečný pútač, ktorý je elegantný, prírodný a zároveň expresívny, určite by vám nemal chýbať tento príborník! Je úplne ručne vyrobený z masívneho mangového dreva a zaujme farebnými odtieňmi typickými pre tento druh dreva a drsným povrchom, vďaka ktorým je každý príborník jedinečný. Oproti drevu sú filigránové zaoblené kovové nohy v čiernej farbe, ktoré príborníku dodajú drsný a zároveň elegantný nádych.

Nádhera kvetov na príborníku je jedinečná

Príborník však získava svoje zvláštne čaro z prepracovane navrhnutej prednej strany. Početné palmové ozdoby na dverách sú zasadené do prírodných farieb tmavého zvyšku dosky a pôsobia obzvlášť trojrozmerne, pretože sa leskne prirodzené zrno a farba mangového dreva. Doska s takmer tropickým nádychom vyzerá hravo a moderne zároveň a je nádherným pútačom pozornosti v každej obývacej izbe.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (cca): 175 cm x 75 cm x 45 cm (ŠxVxH) 
Výška nohy: 15 cm 
Farba: prírodná 
Materiál: mango drevo, kovový rám 


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien