Masívny príborník THOR 200 cm prírodný divoký dub

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 38809
Dodacia lehota: na overenie
Výrobca: IIG
Vrátenie tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: na overenie
Cena bez DPH: 775.00
930.00
KS

Masívny príborník THOR 200 cm prírodný divoký dub

Tento príborník by vám nemal chýbať

S našim veľkým príborníkom z masívneho dreva THOR vnesiete do svojho domova kúsok nefalšovanej prírody. Pri spracovaní dosky bol veľký dôraz kladený na originalitu dreva. Charakteristické zrno, uzly, farebné prechody, drsné časti a prirodzené zárezy sa tu spájajú a vytvárajú pôsobivý celkový obraz, ktorý robí z každého príborníka pozoruhodný a jedinečný kúsok. Bočné časti so skríženými vzperami podporujú priemyselný vkus, ktorý doska vyžaruje.

Tešte sa na ďalší úložný priestor!

Ale nielen dizajn príborníka je presvedčivý na prvý pohľad - môže zabodovať aj z hľadiska funkčnosti. Tri veľké zásuvky a celkom štyri priehradky za robustnými dverami zaručujú dostatočný úložný priestor pre všetky vaše bytové doplnky. Široký úložný priestor príborníka je ideálny aj na vhodné prezentovanie dekorácií alebo obrázkov. Náš tip: Kombinujte príborník s jedálenským stolom alebo konferenčným stolíkom z rovnomennej série pre mimoriadne harmonické prostredie.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny, zárezy alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (približne): 200 cm x 81 cm x 45 cm (ŠxVxH)
Vnútorné priehradky: 4x 49 cm x 59 cm x 42 cm (ŠxVxH)
Zásuvky: 3x 73 cm x 14 cm x 39 cm (ŠxVxH)
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, divoký dub, priemyselný vzhľad, lakované, kovový rám

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien