Masívny príborník RETRO 160 cm Sheesham

- 26% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 36559
Dodacia lehota: 20.10.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 542.67
651.20 ks
Pôvodná cena 880.00, Zľava 26 %

Masívny príborník RETRO 160 cm Sheesham

Efektný príborník s retro vzhľadom

Tento tvarovaný príborník RETRO vyrobený z masívneho sheeshamového dreva je ideálny pre váš domov inšpirovaný v retro dizajne. Vyvoláva rustikálny sviatočný nádych a zaujme nápadne štýlovým dizajnom. Charakteristické znaky sú vlnité prvky dreva na prednej strane a jedinečné zrno. Priehradky za dverami príborníka poskytujú dostatok úložného priestoru, rovnako ako dve veľké zásuvky v strede. Povrch príborníka vám ponúka dostatok priestoru na ozdobné doplnky alebo užitočné predmety každodennej potreby.

Príborník vyrobený z vysoko kvalitného sheeshamového masívneho dreva

Sheeshamské drevo je veľmi robustné. Vďaka vlastnostiam dreva je tento nábytok odolný a krásny. Obzvlášť zaujímavé: príborník je vybavený nastaviteľnými pántmi. Okolnosti, ako sú kolísanie teploty a prirodzený tvar dreva, môžu spôsobiť deformáciu dverí. Správnym nastavením dodávaných pántov ich môžete ľahko upraviť a vytvoriť tak harmonický obraz.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (cca): 160 cm x 70 cm x 45 cm (ŠxVxH) 
Zásuvky: 50 cm x 20 cm x 35 cm (ŠxVxH) 
Dvierka: 50 cm x 50 cm x 40 cm (ŠxVxH) 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, Sheesham uzavreté, lakované

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien