Masívny príborník PURE 135 cm Sheesham

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 22686
Dodacia lehota: 7.10.2021
Výrobca: IIG
Vrátenie tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 530.00
636.00
KS

Masívny príborník PURE 135 cm Sheesham

Veľa úložného priestoru

Tento krásny a masívny príborník PURE sa prezentuje ako solídny, exkluzívny a s veľkou kvalitou. Nádherné zrno typické pre sheeshamské drevo a prírodné známky používania vyžarujú vo vašom domove rustikálny a stredomorský vkus. 135 cm široký príborník žiari svojim elegantným, jednoduchým a nadčasovým dizajnom. Za dvoma veľkými dverami a v troch zásuvkách nájdete dostatok úložného priestoru pre všetky vaše cennosti.

Čaro prírody vo vašom prostredí

Prirodzenosť a robustnosť príborníka sú kombinované s puristickým dizajnom a zaisťujú prirodzenú a jasnú líniu. Obzvlášť zaujímavé: doska je vybavená nastaviteľnými pántmi. Okolnosti, ako sú kolísanie teploty a prirodzený tvar dreva, môžu spôsobiť deformáciu dverí. Správnym nastavením dodávaných pántov ich môžete ľahko nastaviť tak, aby sa dvere vždy správne zatvárali.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (cca): 135 cm x 70 cm x 43 cm (ŠxVxH) 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, Sheesham, lakované

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien