Masívny príborník ONYX 160 cm mangové drevo s lemom z achátového kameňa

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 39230
Dodacia lehota: september
Výrobca: IIG
Dostupnosť: september
Cena bez DPH: 590.00
708.00
KS

Masívny príborník ONYX 160 cm mangové drevo s lemom z achátového kameňa

Tento príborník predstavuje uvedomenie si štýlu a punc extravagancie

S týmto príborníkom vyrobeným z masívneho mangového dreva sa do vášho domova nasťahuje zvláštny šperk. Môžete sa tešiť na úspešnú symbiózu troch rôznych materiálov, ktorých výsledkom je neprekonateľný elegantný dizajn. Masívne telo vyrobené z mangového dreva stojí na matnom pozlátenom ráme, ktorý je po celom svete čoraz obľúbenejší u dizajnérskeho nábytku. Špeciálnym vrcholom je však nepochybne prepracovaná kamenná výzdoba dvoch posuvných dverí.

Príborník s extravagantným obložením z achátového kameňa

Početné pásy kamennej dýhy boli zušľachtené jemnými achátovými kamennými prvkami. To dodáva každému príborníku veľmi jedinečné kúzlo, ktoré kombinuje prirodzenosť a dizajnový luxus. Za honosne zdobenými dverami sa nachádzajú dve priestranné priehradky, do ktorých si môžete odložiť všetky svoje bytové doplnky, poháre alebo knihy. Príborník vyzerá obzvlášť krásne v kombinácii s nábytkom z rovnomennej série!


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva

Rozmer (cca): 160 cm x 86 cm x 45 cm (ŠxVxH) Vnútorné police: 152 cm x 28 cm x 34 cm (ŠxVxH) 
Výška podstavca: 25 cm
Farba: prírodná, hnedá 
Materiál: masívne drevo, mango, achátový kameň

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien