Masívny príborník MANDALA I 160 cm mango drevo farebný s posuvnými dverami

DOPRAVA ZDARMA - v kombinácii so zakúpením tovaru aj z kategórie IHNEĎ K ODBERU!!!

Kód produktu: 38729
Dodacia lehota: 25.5.2021
Výrobca: IIG
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 495.00
594.00
KS

Masívny príborník MANDALA I 160 cm mango drevo farebný s posuvnými dverami

Tento príborník sa stane obľúbeným

S týmto príborníkom získate nielen priestrannú skrinku, do ktorej môžete šikovne uložiť množstvo riadu, ale aj mimoriadny pútač svojej atmosféry. Mohutné mangové drevo inšpiruje rôznymi farebnými odtieňmi a drsným povrchom typickým pre toto drevo. Špeciálnym znakom ručne vyrobeného príborníka je však nepochybne bujná ozdoba na posuvných dverách.

Nádych orientálnej extravagancie

Farebné kruhy s nespočetnými filigránovými ozdobami pripomínajú orientálne vzory. Farby sú udržiavané v teplých zemitých tónoch a dokonale tak podčiarkujú prirodzený vzhľad príborníka. Za dvoma posuvnými dverami nájdete dva veľké úložné priečinky s dostatkom úložného priestoru pre všetky vaše bytové doplnky. Veľká polička je tiež ideálna na štýlové prezentovanie obrázkov, kvetov alebo sviečok.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (cca): 120 cm x 75 cm x 47 cm (ŠxVxH) 
Zásuvky: 65 cm x 16 cm x 40 cm (ŠxVxH) 
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, mango 


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien