Masívny príborník MAMMUT ARTWORK 147 cm šedý akácia, rám z nerezovej ocele

DOPRAVA ZDARMA - v kombinácii so zakúpením tovaru aj z kategórie IHNEĎ K ODBERU!!!

Kód produktu: 40140
Dodacia lehota: 20.4.2021
Výrobca: IIG
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 965.00
1 158.00
KS

Masívny príborník MAMMUT ARTWORK 147 cm šedý akácia, rám z nerezovej ocele

Moderný dizajn s mimoriadnymi prvkami

Tento masívny akátový príborník je veľmi špeciálny. Povrch dreva bol upravený s prepracovaným sivým povrchom: pieskovaný povrch vyžaruje prirodzené a autentické kúzlo, akoby mierne zvetrané. Šedá zdôrazňuje a zvýrazňuje jedinečné zrno dreva, drsný povrch tiež inšpiruje veľkými haptikami a robí každý príborník jedinečným. Vrcholom sú však bezpochyby prvky motýľa z nerezovej ocele. Na jednej strane tesnia medzery v dreve, na druhej strane vyžarujú moderný vzhľad rámu z nehrdzavejúcej ocele a vylepšujú dizajn dverí príborníka.

Príborník je možné umiestniť do ktorejkoľvek obývačky

Príborník je vďaka svojmu nadčasovému a jednoduchému dizajnu úžasne univerzálny a dá sa kombinovať so širokou škálou nábytkových štýlov. Bez ohľadu na to, v ktorej miestnosti chcete príborník postaviť  - s veľkým úložným priestorom, iný chcieť nebudete! Za prepracovanými dverami sú štyri priestranné priehradky, v ktorých je možné uložiť všetky vaše domáce potreby.

Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každý kus je úplne jedinečný. Rany, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a kúzlo z masívneho dreva. Existujúce trhliny sa počas výrobného procesu spájajú a stabilizujú pomocou konektorov vyrobených z toho istého dreva. Preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky. 

Rozmery (približne): 147 cm x 83 cm x 45 cm (ŠxVxH)
Výška nohy: 21 cm
Farba: sivá
Materiál: masívne drevo, akácia, pieskovaný, utesnený, lakovaný, rám z nerezovej ocele

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien