Masívny príborník MAMMUT ARTWORK 147 cm akácia

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 40143
Dodacia lehota: 17.8.2021
Výrobca: IIG
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 885.00
1 062.00
KS

Masívny príborník MAMMUT ARTWORK 147 cm akácia

Moderný dizajn s mimoriadnym zvýraznením

Tento príborník vyrobený z masívnej akácie je veľmi zvláštny šperk. Drevo je zušľachtené prírodnou povrchovou úpravou, ktorá umne podčiarkne zamatový povrch a zrnitosť a nádherne zvýrazní hrejivý tón dreviny. Vrcholom dosky sú však bez pochýb prvky motýľa z nerezovej ocele. Na jednej strane tieto tesniace medzery v dreve; na druhej strane zachytávajú moderný vzhľad rámu z nerezovej ocele a vylepšujú dizajn dverí príborníka. Takto sa každé dvierka stávajú jedinečným dizajnovým objektom, v ktorom sa súhra drevených a nerezových inklúzií stáva skutočným pútačom pozornosti.

Príborník je možné umiestniť do ktorejkoľvek obývacej izby

Vďaka svojmu nadčasovému a jednoduchému dizajnu je doska úžasne všestranná a je možné ju kombinovať so širokou škálou interiérových štýlov a nábytku. Bez ohľadu na miestnosť, v ktorej chcete umiestniť príborník - nebudete sa chcieť zaobísť bez veľkého množstva úložného priestoru, ktorý ponúka! Za komplikovane vypracovanými dverami sa nachádzajú štyri priestranné priehradky, v ktorých nájdete všetky vaše domáce potreby.

Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Možné sú nerovnosti, farebné gradienty, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely, ktoré vytvárajú originalitu a kúzlo z masívneho dreva.

Veľkosť (približne): 147 cm x 83 cm x 45 cm (ŠxVxH)
Priehradky vľavo: 2x 92 cm x 23 cm x 38 cm (ŠxVxH)
Priehradky vpravo: 2x 44 cm x 23 cm x 38 cm (ŠxVxH)
Výška nohy: 21 cm
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, akácia , utesnené, lakované
Rám: nehrdzavejúca oceľ
Motýľové prvky z nehrdzavejúcej ocele
Magnetický uzáver na dverách

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien