Masívny príborník MAMMUT ARTWORK 147 cm akácia

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 39335
Dodacia lehota: 29.6.2021
Výrobca: IIG
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 875.00
1 050.00
KS

Masívny príborník MAMMUT ARTWORK 147 cm akácia

Moderný dizajn s mimoriadnym zvýraznením

Tento príborník vyrobený z masívnej akácie je šperk. Drevo bolo zušľachtené elegantnou povrchovou úpravou, ktorá umne podčiarkne zamatový povrch a zrnitosť dreva a krásne vyvedie hrejivý tón dreva. Vrcholom príborníka sú však bez pochýb prvky motýľa z nerezovej ocele. Na jednej strane tieto tesniace medzery v dreve; na druhej strane zachytávajú moderný vzhľad rámu z nerezovej ocele a vylepšujú dizajn dverí príborníka. Takto sa každé dvere stávajú jedinečným dizajnovým objektom, v ktorom sa súhra drevených a nerezových inklúzií stáva skutočným pútačom pozornosti.

Príborník je možné umiestniť do ktorejkoľvek izby

Vďaka svojmu nadčasovému a jednoduchému dizajnu je príborník úžasne všestranný a je možné ho kombinovať so širokou škálou interiérových štýlov a nábytku. Bez ohľadu na miestnosť, v ktorej chcete umiestniť príborník - nebudete sa chcieť zaobísť bez veľkého množstva úložného priestoru, ktorý ponúka! Za komplikovane vypracovanými dverami sa nachádzajú štyri priestranné priehradky, v ktorých nájdete všetky vaše bytové doplnky.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a vytvárajú čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (cca): 147 cm x 83 cm x 45 cm (ŠxVxH) 
Police: 
2 x 92 cm x 23 cm x 39 cm (ŠxVxH) 
2 x 44 cm x 23 cm x 39 cm (ŠxVxH) 
Výška podstavca: 21 cm 
Farba: prírodná
Materál: masívne drevo, lakované, nerezová oceľ


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien