Masívny príborník MAMMUT 170 cm sheesham, prírodný

- 28% DOPRAVA ZDARMA

MIMORIADNA ZĽAVA -5% NAVYŠE!! KÓD KUPÓNU ZĽAVA5

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 38913
Dodacia lehota: 1 - 3 týždne
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
742.80 bez DPH
891.36 ks
Pôvodná cena 1 238.00, Zľava 28 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Masívny príborník MAMMUT 170 cm sheesham, prírodný

Príborník pre prirodzený domov

Objavte náš mimoriadny príborník MAMMUT s prírodným sheeshamovým drevom! Materiál bol spracovaný pomocou špeciálne vyvinutého stroja, ktorý reže drevo v pôvodnom stave s kôrou na požadovanú hrúbku. Až po dlhšej fáze sušenia sa kôra na jednej strane zložitým spôsobom odstráni a okraje sa tak jemne prebrúsia, natrú a na druhej strane sa povrch uzavrie. Tento masívny a ťažký príborník môže mať vďaka svojej prirodzenosti aj niekoľko malých hrčiek, ale je presne taký, aký je. Podopierajú ho dva veľmi pevné bežce z nerezovejj ocele. Nechajte sa inšpirovať prírodným šarmom!

Môžete sa tešiť na dostatok úložného priestoru!

Príborník má celkovo štyri dvere a dve zásuvky: dá sa do nich štýlovo uložiť každodenný riad. Horná doska príborníka ponúka dostatok priestoru na vloženie dekoračného predmetu do svetiel reflektorov, predná strana bola vyrobená z jedného kusu zložitou ručnou prácou. Obzvlášť zaujímavé: príborník je vybavený nastaviteľnými pántmi. Okolnosti, ako teplotné výkyvy a prirodzený tvar dreva, môžu spôsobiť deformáciu dverí. Správnym nastavením dodávaných pántov ich môžete ľahko upraviť tak, aby výsledkom bol harmonický obraz.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a vytvárajú čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.


Veľkosť (cca): 170 cm x 90 cm x 45 cm (ŠxVxH) 
Zásuvky: 55 cm x 10 cm x 35 cm (ŠxVxH) 
Dvierka: 
2 x 40 cm x 20 cm x 40 cm (ŠxVxH) 
2 x 80 cm x 20 cm x 40 m (ŠxVxH) 
2 x 40 cm x 35 cm x 40 cm (ŠxVxH)
Výška nohy: 16 cm 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, Sheesham, nohy z leštenej nerezovej ocele

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk