Masívny príborník MAMMUT 170 cm akácia, prírodný

Cena 708.00
Dostupnosť: máj

DOPRAVA ZDARMA - v kombinácii so zakúpením tovaru aj z kategórie IHNEĎ K ODBERU!!!

Cena bez DPH: 590.00
Kód produktu: 36555
Dodacia lehota: máj
Výrobca: IIG
KS

Masívny príborník MAMMUT 170 cm akácia, prírodný

Dodajte svojmu domovu prirodzenú eleganciu

Ak by ste do svojho domova chceli umiestniť príborník, ktorý na jednej strane zaručuje dostatok úložného priestoru a na druhej ponúka výrazný dizajn, je náš príborník MAMMUT presne tou správnou voľbou pre váš domov. Veľký príborník z masívneho agátového dreva bol navrhnutá tak, aby si prirodzený priebeh drevených hrán prišiel na svoje - v neposlednom rade kvôli čiernemu kovu, ktorý pôsobí ako vizuálny kontrast a zdôrazňuje hrany stromu.

Všetko si tu nachádza svoje správne miesto

Príborník má celkovo štyri dvere a dve zásuvky: dá sa do nich štýlovo uložiť každodenné náradie. Horná doska príborníka ponúka dostatok priestoru na položenie dekoračného predmetu, predná strana bola vyrobená z jedného kusu pri zložitej manuálnej práci. Obzvlášť zaujímavé: príborník je vybavený nastaviteľnými pántmi. Okolnosti, ako teplotné výkyvy a prirodzený tvar dreva, môžu spôsobiť deformáciu dverí. Správnym nastavením dodávaných pántov ich môžete ľahko upraviť tak, aby bol výsledkom harmonický obraz.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (cca.): 170 cm x 90 cm x 45 cm (ŠxVxH) 
Zásuvky: 55 cm x 10 cm x 35 cm (š xvxH) 
Zásobník vľavo: 40 cm x 50 cm x 35 cm (š xvxx) 
Stredný zásobník: 80 cm x 50 cm x 35 cm (š xvxH) 
Zásobník vpravo: 40 cm x 70cm x 35cm (ŠxVxH) 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, akácia, nohy - nerezová oceľ 


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien