Masívny príborník MAMMUT 170 cm akácia, prírodný

- 28% DORUČENIE DO VIANOC

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 36555
Dodacia lehota: 14.12.2021
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 726.00
871.20
Pôvodná cena 1 210.00, Zľava 28 %
KS

Masívny príborník MAMMUT 170 cm akácia, prírodný

Dodajte svojmu domovu prirodzenú eleganciu

Ak by ste do svojho domova chceli umiestniť príborník, ktorý na jednej strane zaručuje dostatok úložného priestoru a na druhej ponúka výrazný dizajn, je náš príborník MAMMUT presne tou správnou voľbou pre váš domov. Veľký príborník z masívneho agátového dreva bol navrhnutá tak, aby si prirodzený priebeh drevených hrán prišiel na svoje - v neposlednom rade kvôli čiernemu kovu, ktorý pôsobí ako vizuálny kontrast a zdôrazňuje hrany stromu.

Všetko si tu nachádza svoje správne miesto

Príborník má celkovo štyri dvere a dve zásuvky: dá sa do nich štýlovo uložiť každodenné náradie. Horná doska príborníka ponúka dostatok priestoru na položenie dekoračného predmetu, predná strana bola vyrobená z jedného kusu pri zložitej manuálnej práci. Obzvlášť zaujímavé: príborník je vybavený nastaviteľnými pántmi. Okolnosti, ako teplotné výkyvy a prirodzený tvar dreva, môžu spôsobiť deformáciu dverí. Správnym nastavením dodávaných pántov ich môžete ľahko upraviť tak, aby bol výsledkom harmonický obraz.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (cca.): 170 cm x 90 cm x 45 cm (ŠxVxH) 
Zásuvky: 55 cm x 10 cm x 35 cm (š xvxH) 
Zásobník vľavo: 40 cm x 50 cm x 35 cm (š xvxx) 
Stredný zásobník: 80 cm x 50 cm x 35 cm (š xvxH) 
Zásobník vpravo: 40 cm x 70cm x 35cm (ŠxVxH) 
Farba: honey 
Materiál: masívne drevo, akácia, nohy - nerezová oceľ 


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien