Masívny príborník MAMMUT 160 cm akácia, prírodný

Cena 672.00
Dostupnosť: máj

DOPRAVA ZDARMA - v kombinácii so zakúpením tovaru aj z kategórie IHNEĎ K ODBERU!!!

Cena bez DPH: 560.00
Kód produktu: 39364
Dodacia lehota: máj
Výrobca: IIG
KS

Masívny príborník MAMMUT 160 cm akácia, prírodný

Dodajte svojmu domovu prirodzenú eleganciu

Ak by ste do svojho domova chceli umiestniť príborník, ktorý na jednej strane zaručuje dostatok úložného priestoru a na druhej ponúka výrazný dizajn, je náš príborník MAMMUT presne tou správnou voľbou pre váš domov. Veľký príborník z masívneho agátového dreva bol navrhnutá tak, aby si prirodzený priebeh drevených hrán prišiel na svoje - v neposlednom rade kvôli čiernemu kovu, ktorý pôsobí ako vizuálny kontrast a zdôrazňuje hrany stromu.

Všetko si tu nachádza svoje správne miesto

Ale nielen mimoriadny vzhľad vás presvedčí od prvého okamihu. So šiestimi priehradkami za zatvorenými dverami vyrobenými z lakovaného akáciového dreva a vďaka trom veľkým zásuvkám, skutočne nie je núdza o úložný priestor! Či už dekorácia, porcelán alebo riad: všetko si tu nájde svoje miesto. Mimochodom, príborník vyzerá obzvlášť skvele, ak ho umiestnite v kombinácii s ostatným nábytkom z tejto série.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (približne): 160 cm x 85 cm x 45 cm (ŠxVxH)
Zásuvky: 45 cm x 11 cm x 36 cm (ŠxVxH)
Priehradky: 51 cm x 21 cm x 37 cm (ŠxVxH)
Výška nôh: 13 cm
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, akácia, utesnené, lakované

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien