Masívny príborník ILUSION 120 cm Sheesham

- 27%

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 38730
Dodacia lehota: január
Dostupnosť: január
Cena bez DPH: 637.53
765.04 ks
Pôvodná cena 1 048.00, Zľava 27 %

Masívny príborník ILUSION 120 cm Sheesham

Príborník s extravagantným dizajnom

S týmto príborníkom získate nielen priestrannú skrinku, do ktorej môžete šikovne uložiť množstvo riadu, ale aj mimoriadny pútač svojho domova. Masívne mangové drevo inšpiruje rôznymi farebnými odtieňmi a výrazným zrnom typickým pre toto drevo. Pre špeciálny farebný tón bolo drevo najskôr zatmelené, potom zafarbené a potom opäť zatreté lakom. Zvláštnosťou na ručne vyrobenom príborníku je bezpochyby prepracovaný povrch dverí.

Hypnotický vzor priťahuje pozornosť všetkých

Opatrne vytvorené krúžky sa rozprestierajú na doske ako vlna, ktorá pokrýva celý povrch. Vyzerajú obzvlášť živo a dávajú príborníku zvláštny vzhľad. Príborník ale neboduje iba z hľadiska vzhľadu: V troch priestranných zásuvkách a troch dverových priečinkoch nájdete dostatočný úložný priestor pre všetky vaše bytové doplnky. Veľká polička je tiež ideálna na štýlové prezentovanie obrázkov, kvetov alebo sviečok - jednoducho nechajte svojej kreativite voľnosť!

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (cca): 120 cm x 75 cm x 47 cm (ŠxVxH) 
Zásuvky: 65 cm x 16 cm x 40 cm (ŠxVxH) 
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, mango 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien