Masívny príborník GENESIS 170 cm akácia

Cena 630.00
Dostupnosť: apríl
Cena bez DPH: 525.00
Kód produktu: 36762
Dodacia lehota: apríl
Výrobca: IIG
KS

Masívny príborník GENESIS 170 cm akácia

Pevné, elegantné, kvalitné

Objavte náš veľký príborník GENESIS vyrobený z masívnej akácie! Ako špeciálne zvýraznenie boli hrany príborníka spracované tak, aby vznikol pôvodný charakter a prirodzený dojem obrovského agátového stromu. Až po dlhšej fáze sušenia sa okraje jemne prebrúsia, nalakujú a povrchovo utesnia.

Skutočný pútač očí pre váš domov

V kombinácii s kvalitným šedým rámom podstavca v priemyselnom prevedení sa príborník stane vo vašej domácnosti skutočným pútačom pozornosti. Štyri dvere skrinky a dve veľké zásuvky, do ktorých môžete uložiť riad, poskytujú dostatočný úložný priestor. Dizajn završuje šedý lem, ktorý je farebne zladený s rámom nôh. Obzvlášť zaujímavé: príborník je vybavený nastaviteľnými pántmi. Okolnosti, ako sú kolísanie teploty a prirodzený tvar dreva, môžu spôsobiť deformáciu dverí. Správnym nastavením dodávaných pántov ich môžete ľahko upraviť a vytvoriť tak harmonický obraz.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (cca): 170 cm x 90 cm x 45 cm (ŠxVxH) 
Zásuvky: 55 cm x 10 cm x 39 cm (ŠxVxH) 
Farba: prírodná, rám šedý
Materiál: masívne drevo, akácia

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien