Masívny príborník FIRE & EARTH II 160 cm Sheesham

- 26% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 38113
Dodacia lehota: 20.10.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 641.33
769.60 ks
Pôvodná cena 1 040.00, Zľava 26 %

Masívny príborník FIRE & EARTH II 160 cm Sheesham

Tento príborník poskytuje prirodzenú eleganciu

Objavte tento príborník vyrobený z vysokokvalitného sheeshamového dreva! Indické drevo, ktoré pochádza z rodiny palisandrov, inšpiruje jedinečnou farbou a kresbou, ktorú podčiarkuje prírodná povrchová úprava. Keďže zrno stromu je ako jeho odtlačok prsta, aj tento príborník je skutočne jedinečný. Masívna drevená základňa, na ktorej príborník stojí, dodáva nábytku mimoriadne harmonický vzhľad a dotvára celkový obraz.

Využite úložný priestor podľa svojich predstáv

Tento príborník ponúka dostatok úložného priestoru s priehradkami za dvomi dvierkami a tromi zásuvkami. Moderný a nápadný tvar sa stretáva s jedinečnou prírodnou štruktúrou dreva a robí z príborníka skutočný pútač. Vynikajúce spracovanie sa odrazí vo vašom obytnom priestore. Dvierka a zásuvky je možné otvárať pomocou úzkeho, ale výrazného hliníkového lemovania, ktoré je efektne zapustené do dreva.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (približne): 160 cm x 80 cm x 45 cm (ŠxVxH) Priehradky
Priehradky: 42 cm x 71 cm x 37 cm (ŠxVxH)
Zásuvky: 63 cm x 14 cm x 35 cm (ŠxVxH)
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, sheesham,

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien