Masívny príborník FIRE & EARTH II 160 cm sheesham

Cena 708.00
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 590.00
Kód produktu: 38113
Dodacia lehota: 1 až 3 týždne
Výrobca: IIG
KS

Masívny príborník FIRE & EARTH II 160 cm sheesham

Tento príborník zaisťuje prirodzenú eleganciu

Objavte tento príborník vyrobený z vysoko kvalitného dreva sheesham! Indické drevo, ktoré pochádza z rodiny palisandrov, zaujme svojou jedinečnou farbou a zrnom, ktoré podčiarkuje prírodná povrchová úprava. Pretože zrno stromu je ako jeho odtlačok prsta, je tento príborník tiež skutočne jedinečný. Masívny drevený podstavec, na ktorom je doska umiestnená ako na tróne, dodáva kusu nábytku obzvlášť harmonický vzhľad a dotvára celkový obraz.

Využite úložný priestor podľa seba

Vďaka priehradkám za dvoma dverami a tromi zásuvkami ponúka tento príborník dostatok úložného priestoru. Moderný a výrazný tvar sa stretáva s jedinečnými zrnami prírodného dreva, čo z príborníka robí skutočný pútač pozornosti. Vynikajúce spracovanie sa prejaví vo vašich domovoch. Dvere a zásuvky je možné otvárať pomocou úzkej, ale výraznej hliníkovej kľučky, ktorá je efektívne zabudovaná do dreva.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a vytvárajú čaro masívneho dreva.

Veľkosť (cca): 160 cm x 80 cm x 45 cm (ŠxVxH) 
Zásuvky: 63 cm x 14 cm x 35 cm (ŠxVxH) 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, Sheesham, lakované

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien