Masívny príborník FIRE & EARTH 160 cm Sheesham

DOPRAVA ZDARMA - v kombinácii so zakúpením tovaru aj z kategórie IHNEĎ K ODBERU!!!

Kód produktu: 37208
Dodacia lehota: 25.5.2021
Výrobca: IIG
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 555.00
666.00
KS

Masívny príborník FIRE & EARTH 160 cm Sheesham

Pre prirodzené čaro

Objavte tento príborník vyrobený z vysoko kvalitného dreva sheesham! Indické drevo, ktoré pochádza z rodiny ružového dreva, zaujme svojou jedinečnou farbou a zrnom, ktoré podčiarkuje prírodná povrchová úprava. Pretože zrno stromu je ako odtlačok prsta, je tento príborník skutočne jedinečný. Vysokokvalitné nohy v čiernej farbe, dodávajú nábytku industriálny vzhľad a dotvárajú celkový obraz.

Využite úložný priestor štýlovo

Vďaka svojim priehradkám za dverami a tromi zásuvkami, ponúka tento príborník dostatok úložného priestoru. Moderný a výrazný tvar sa stretáva s jedinečnými zrnami prírodného dreva a robí z príborníka skutočný pútač. Vynikajúce spracovanie sa prejaví u vás doma. Dvere a zásuvky je možné otvárať pomocou úzkej, ale výraznej kovovej rukoväte.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas procesu výroby spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (cca): 160 cm x 80 cm x 50 cm (ŠxVxH)
Zásuvky: 45 cm x 15 cm x 35 cm (ŠxVxH)
Priehradky: 50 cm x 60 cm x 35 cm
Materiál: masívne drevo, sheesham, lakované, kov
Farba: prírodná, hnedá, čierna

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien