Masívny príborník FIRE & EARTH 160 cm Sheesham

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 37208
Dodacia lehota: 7.10.2021
Výrobca: IIG
Vrátenie tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 590.00
708.00
KS

Masívny príborník FIRE & EARTH 160 cm Sheesham

Pre prirodzené čaro

Objavte tento príborník vyrobený z vysoko kvalitného dreva sheesham! Indické drevo, ktoré pochádza z rodiny palisandrov, zaujme svojou jedinečnou farbou a zrnom, ktoré podčiarkuje prírodná povrchová úprava. Pretože zrno stromu je ako jeho odtlačok prsta, je tento príborník skutočne jedinečný. Vysokokvalitné pochrómované nohy dodajú kusu nábytku extravagantný vzhľad a dotvárajú celkový obraz.

Využite úložný priestor štýlovo

Vďaka priehradkám za dverami a tromi zásuvkami ponúka tento príborník dostatok úložného priestoru. Moderný a výrazný tvar sa stretáva s jedinečnými zrnami prírodného dreva, čo z príborníka robí skutočný pútač pozornosti. Vynikajúce spracovanie sa prejaví vo vašich domácnostiach. Dvere a zásuvky je možné otvárať pomocou úzkej, ale výraznej kovovej kľučky.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (cca): 160 cm x 80 cm x 50 cm (ŠxVxH) 
Zásuvky: 45 cm x 15 cm x 35 cm (ŠxVxH) 
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, Sheesham uzavreté, lakované 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien