Masívny príborník CUBUS 145 cm Sheesham

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 35858
Dodacia lehota: november
Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: november
Cena bez DPH: 590.00
708.00
KS

Masívny príborník CUBUS 145 cm Sheesham

Prírodný vkus

Tento veľký príborník CUBUS vyrobený z masívneho dreva sheesham (z rodiny palisandrového dreva) sa vyznačuje zaoblenými rohmi. Príborník ponúka veľa úložného priestoru za dvoma dverami a s tromi vynikajúco vypracovanými a priestrannými zásuvkami. Každé z týchto ručne vyrobených majstrovských diel je skutočným jedinečným dielom, nie sériovo vyrábaným produktom. Toto vynikajúce spracovanie sa prejaví ihneď u vás doma alebo v kancelárii.

Úspešný dizajn s množstvom možností

Nábytok CUBUS bude odrážať vašu lásku k prírode. Obzvlášť zaujímavé: príborník je vybavený nastaviteľnými pántmi. Okolnosti ako teplotné výkyvy a prirodzený tvar dreva môžu spôsobiť drobnú deformáciu dverí. Správnym nastavením dodávaných pántov ich môžete ľahko upraviť tak, aby výsledkom bol harmonický obraz.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (cca): 145 cm x 80 cm x 45 cm (ŠxVxH) 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, Sheesham, lakované

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien