Masívny príborník CREATIVO 177 cm z mango dreva prepracovaný predný retro dizajn

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 40049
Dodacia lehota: 7.10.2021
Výrobca: IIG
Vrátenie tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 630.00
756.00
KS

Masívny príborník CREATIVO 177 cm z mango dreva prepracovaný predný retro dizajn

Masívny príborník z kvalitného mangového dreva

Potrebujete trochu viac úložného priestoru v obývacej izbe a chceli by ste dať svojmu interiéru nový dizajn? Potom by ste sa mali bližšie pozrieť na náš príborník. Telo je vyrobené z masívneho mangového dreva, ktoré bolo rafinované elegantným červeno-hnedým povrchom. Osobitným vrcholom je však bezpochyby komplikovane navrhnutá predná časť. Každé dvere boli navrhnuté s piatimi prúžkovanými prvkami, ktoré boli umelecky spojené.

Nielen vizuálna výhoda

Za zdobenými dverami sa nachádzajú štyri oddelenia rovnakej veľkosti. Sú ideálne na uloženie všetkých druhov domácich potrieb, ako sú riad, poháre alebo knihy. Príborník má tiež pevnú zadnú stenu a dá sa použiť ako oddeľovač miestnosti. Elegantný retro dizajn sa dá kombinovať mnohými spôsobmi a harmonicky sa zmestí do mnohých miestností - zažite to sami!


Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Možné sú nerovnosti, farebné gradienty, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely, ktoré vytvárajú originalitu a vytvárajú kúzlo z masívneho dreva. 

Rozmery (približne): 177 cm x 77 cm x 45 cm (ŠxVxH)
Priehradky: 4x 86 cm x 28 cm x 34 cm (ŠxVxH)
Výška nôh: 17 cm
Farba: hnedá
Materiál: masívne drevo, mango, zatavené, lakované, kovový rám


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien