Masívny príborník BARRACUDA 160 cm teak

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 37032
Dodacia lehota: január
Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: január
Cena bez DPH: 925.00
1 110.00
KS

Masívny príborník BARRACUDA 160 cm teak

Každá kópia je jedinečná!

Vďaka nápadne recyklovanému teaku, ktorý je formovaný desaťročiami bojov s prírodou a počasím, je tento kus nábytku nezameniteľným unikátom. Tento nábytok je vyrobený z lodí a starých rybárskych domov a rozpráva nám svoj príbeh. Objavte kusy nábytku, z ktorých vyžaruje jedinečný šmrnc. Vďaka nezameniteľným farbám a nerovnostiam teaku v kombinácii s nerezovou oceľou, je tento kus nábytku výnimočný.

Moderný dizajnový príborník v trendovej zmesi materiálov

Masívny príborník BARRACUDA je vydarenou kombináciou prírodných a moderných prvkov. Rustikálny povrch je tvorený starými drevenými doskami a zaujme svojím dizajnom milujúcim prírodu. Trhliny a nerovnosti vytvorené prírodou boli zámerne nespracované ale ponechané. Vďaka tomu je každý príborník jedinečný! Príborník z teakového dreva stojí na rovnom ráme z nerezovej ocele. Ten dáva príborníku stabilitu a kombinuje moderný dizajn s prírodnými prvkami. Tento ušľachtilý, funkčný a s ohromujúcim vzhľadom sa príborník stáva centrom vášho domova.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (cca): 160 cm x 75 cm x 40 cm (ŠxVxH) 
Zásuvky: 45 cm x 12,5 cm x 29,5 cm (ŠxVxH) 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, recyklované, čiastočne zvetrané 
rám z nerezovej ocele

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien