Masívny pracovný stôl MAKASSAR 100 cm Sheesham, prírodný

- 29% OBJEDNANÍM DO 31.01.2023 DORUČENIE 07.02.2023

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 36330
Dodacia lehota: 7.2.2023
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 144.96
173.95 ks
Pôvodná cena 245.00, Zľava 29 %

Masívny pracovný stôl MAKASSAR 100 cm Sheesham, prírodný

Stôl, ktorý inšpiruje

Elegantný konzolový stolík MAKASSAR je vyrobený z masívneho prírodného sheeshamového dreva. Každé z týchto ručne vyrobených majstrovských diel je skutočne jedinečné, nejde o sériovo vyrábaný produkt. Rustikálny vkus je umne zdôraznený vynikajúcim spracovaním. Veľká pracovná plocha stola vám umožní pracovať uvoľnene a ponúka vám dostatok priestoru pre kreativitu a všetky dôležité pracovné potreby.

Využite všestrannosť stola

Či už na chodbe ako konzolový stôl alebo ako stôl v pracovni - stôl MAKASSAR je obzvlášť všestranný. Vďaka robustnému drevu je robustný a stabilný a splní všetky vaše požiadavky. Objednajte si krásny stôl, ktorý vám bude robiť veľké potešenie po mnoho rokov.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (cca): 100 cm x 75 cm x 40 cm (ŠxVxH) 
Hrúbka stolovej dosky: 50 mm 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, sheesham, lakovaný

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien