Masívny konferenčný stolík THOR 120 cm z prírodného borovicového dreva

- 27% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 40455
Dodacia lehota: 20.10.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 305.99
367.19 ks
Pôvodná cena 503.00, Zľava 27 %

Masívny konferenčný stolík THOR 120 cm z prírodného borovicového dreva

Priemyselný dizajn sa sťahuje k vám!

S týmto konferenčným stolíkom získate jedinečný kúsok, ktorý vyzerá obzvlášť autenticky a prirodzene s drsnou štruktúrou vrchnej časti. Doska vyrobená z udržateľného borovicového dreva bola navrhnutá s vysoko kvalitným doskovým vzhľadom. Výsledkom je, že mierne zaoblené fošne jedinečný povrch s veľkými haptickými vlastnosťami a jedinečná štruktúra dreva si získava svoju vlastnú identitu. Spolu s rámom z kovu vytvára hranatý priemyselný dizajn, ktorý sa stáva lákadlom každej obývacej izby.

Konferenčný stolík skombinujte podľa svojej chuti

Konferenčný stolík sa stáva novým srdcom vašej obývačky. Vďaka nadčasovému dizajnu ho môžete ľahko kombinovať so širokou škálou pohoviek, príborníkov alebo nábytku z rovnomennej série. Veľké kovové podlahové svietidlo sa hodí rovnako dobre ako priestranný drevený príborník a pomocou príslušenstva môžete tiež popustiť uzdu svojej kreativite. Vďaka tomu je vaša obývacia izba obzvlášť individuálna a borovicový konferenčný stolík obohatením vašej atmosféry - zažite to sami!

Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Možné sú nerovnosti, farebné gradienty, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely, ktoré vytvárajú originalitu a kúzlo z masívneho dreva.

Rozmer (cca): 120 cm x 43 cm x 64 cm (ŠxVxH)
Nohy stola: 6 cm x 6 cm (ŠxH)
Vonkajšia hrúbka dosky: 5 cm
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, borovica, lakovaný
rám X vyrobený z práškovaného kovu

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien