Masívny konferenčný stolík SCORPION 110 cm mango, prírodný

- 27% ZĽAVA 20€ NA PRVÝ NÁKUP NAD 200€! KUPÓN ZĽAVA20

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 40850
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 222.04
266.45 ks
Pôvodná cena 365.00, Zľava 27 %

Masívny konferenčný stolík SCORPION 110 cm mango, prírodný

Nový vrchol vo vašej obývačke!

Tento konferenčný stolík je skutočne niečim výnimočný, pretože jeho mimoriadny dizajn okamžite upúta pozornosť každého. Doska stola je vyrobená z masívneho mangového dreva, ktoré získalo prírodný povrch a je vybavený prepracovaným 3D vzorom. Celá doska stola je obzvlášť živá. Čierny kovový rám yabeypečuje stabilitu na akomkoľvek povrchu.

Konferenčný stolík poskytuje elegantný vkus

Extravagantný dizajn dosky a rámu je na jednej strane veľmi pozoruhodný, na druhej strane sa však dá prekvapivo kombinovať so širokou škálou štýlov a nábytkom v obývacej izbe. Stolík samozrejme vyzerá obzvlášť pekne, ak ho skombinujete s iným nábytkom zo série s rovnakým názvom. Ale aj ako sólový umelec, konferenčný stolík obohatí vašu obývaciu izbu - zažite to sami!


Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každý kus je úplne jedinečný. Rany, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a kúzlo z masívneho dreva. Existujúce trhliny sa počas výrobného procesu spájajú a stabilizujú pomocou konektorov vyrobených z toho istého dreva. Preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky. 

Rozmer (približne): 110 cm x 43 cm x 55 cm (ŠxVxH)
Hrúbka stola: 20 mm
Farba: prírodná, čierna
Materál: masívne drevo, mango,  lakované, kovový rám

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien