Masívny konferenčný stolík SCORPION 110 cm mango, čierny s 3D rezbami

- 27%

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 40251
Dodacia lehota: marec
Dostupnosť: marec
Cena bez DPH: 215.96
259.15
Pôvodná cena 355.00, Zľava 27 %
KS

Masívny konferenčný stolík SCORPION 110 cm mango, čierny s 3D rezbami

Nový vrchol vo vašej obývačke!

Tento konferenčný stolík je skutočne niečo zvláštne, pretože jeho mimoriadny dizajn okamžite upúta pozornosť každého. Doska stola je vyrobená z masívneho mangového dreva, ktoré získalo čierny povrch a je tiež vybavené prepracovaným 3D vzorom. Celá doska stola je obzvlášť živá. Čierny kovový rám uchytáva bezpečný stojan na akomkoľvek povrchu.

Konferenčný stolík poskytuje elegantný vkus

Extravagantný dizajn dosky a rámu je na jednej strane veľmi pozoruhodný, na druhej strane sa však dá prekvapivo kombinovať so širokou škálou štýlov a nábytkom v obývacej izbe. Tabuľa samozrejme vyzerá obzvlášť pekne, ak ju skombinujete s iným nábytkom zo série s rovnakým názvom. Ale aj ako sólový umelec, konferenčný stolík obohatí vašu obývaciu izbu - zažite to sami!


Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každý kus je úplne jedinečný. Rany, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a kúzlo z masívneho dreva. Existujúce trhliny sa počas výrobného procesu spájajú a stabilizujú pomocou konektorov vyrobených z toho istého dreva. Preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky. 

Rozmer (približne): 110 cm x 45 cm x 55 cm (ŠxVxH)
Hrúbka stola: 22 mm
Nohy stola: 5 cm x 2,5 cm (ŠxV)
Farba: čierna
Materál: masívne drevo, mango,  lakovaný, kovový rám


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien