Masívny konferenčný stolík SCORPION 100 cm Sheesham, prírodný

- 27% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 37889
Dodacia lehota: 6.9.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 191.63
229.95 ks
Pôvodná cena 315.00, Zľava 27 %

Masívny konferenčný stolík SCORPION 100 cm Sheesham, prírodný

Necháme vašu obývačku zažiariť retro vzhľadom

Televízne noviny alebo popoludňajšia káva: konferenčný stolík ponúka miesto pre všetko vaše potreby a zároveň zaisťuje harmonický koncept zariaďovania vo vašej obývacej izbe. So štýlovým retro konferenčným stolíkom teraz môžete do svojho domova ľahko umiestniť skutočnú dizajnovú klasiku. Vysoko kvalitné masívne drevo sa stretáva s nadčasovým dizajnom a prináša do vašej obývačky prírodné kúzlo a trendy retro chic.

Veľa úložného priestoru a skvelý dizajn

Konferenčný stolík harmonicky ladí s vašim interiérom a skvele ho dopĺňa. Či už so svetlými podlahami a nábytkom alebo ako vizuálny bod odpočinku k farebnej sedacej súprave - príručný stolík sa dokonale prispôsobí svojmu okoliu a vždy zaistí uznanlivý vzhľad. Nechajte retro dizajn presťahovať sa do vášho domova a tešte sa na konferenčný stolík, ktorý zostane vo vašom interiéri po mnoho rokov skutočným obľúbencom, sľubujeme!

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (cca): 100 cm x 40 cm x 60 cm (ŠxVxH)
Vnútorný priestor: 50 cm x 5 cm x 60 cm (ŠxVxH)
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, Sheesham, lakované

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien