Masívny konferenčný stolík SCORPION 100 cm mango, šedý

DOPRAVA ZDARMA - v kombinácii so zakúpením tovaru aj z kategórie IHNEĎ K ODBERU!!!

Kód produktu: 38645
Dodacia lehota: 20.4.2021
Výrobca: IIG
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 132.00
158.40
KS

Masívny konferenčný stolík SCORPION 100 cm mango, šedý

Stolík púta pozornosť všetkých!

Máte radi prirodzenosť a kráčate s dobou? Potom je náš konferenčný stolík SCORPION tým pravým pre vašu obývaciu izbu! Elegantný stôl vyrobený z masívneho šedého mangového dreva inšpiruje funkčnosťou aj dizajnom. Vďaka dvom priestranným zásuvkám s praktickými otvormi môžete do svojho nového konferenčného stolíka uložiť všetko, čo momentálne nepotrebujete. Trendové nohy dodajú stolu istý retro vzhľad a vyzerajú veľmi filigránsky a elegantne.

Konferenčný stolík skombinujte podľa svojej chuti

Napriek svojmu jedinečnému dizajnu je možné stôl ľahko kombinovať so širokou škálou štýlov zariaďovania. Či už kožený gauč alebo látková pohovka - SCORPION bude vždy fungovať ako elegantný doplnok vašej obývacej izby. Náš tip: V kombinácii s ostatným nábytkom zo šedého mangového dreva vyzerá vzhľad stola ešte krajšie a vo vašej domácnosti sa za chvíľu vytvorí harmonická atmosféra.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá tabuľka je absolútne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (cca): 100 cm x 50 cm x 50 cm (ŠxVxH) 
Farba: šedá 
Materiál: masívne drevo,  mango, kovoý rám

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien