Masívny konferenčný stolík SCORPION 100 cm mango, prírodný

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 38947
Dodacia lehota: 17.8.2021
Výrobca: IIG
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 150.00
180.00
KS

Masívny konferenčný stolík SCORPION 100 cm mango, prírodný

Stolík púta pozornosť všetkých!

Máte radi prirodzenosť a kráčate s dobou? Potom je náš konferenčný stolík SCORPION tým pravým pre vašu obývaciu izbu! Elegantný stôl vyrobený z masívneho mangového dreva inšpiruje funkčnosťou aj dizajnom. Vďaka veľkej odkladacej priehradke môžete na svoj nový konferenčný stolík uložiť všetko, čo práve nepotrebujete. Trendové nohy dodajú stolu istý retro vzhľad a vyzerajú veľmi filigránsky a elegantne.

Konferenčný stolík skombinujte podľa svojej chuti

Napriek svojmu jedinečnému dizajnu je možné stôl ľahko kombinovať so širokou škálou štýlov zariaďovania. Či už kožený gauč alebo látková pohovka - SCORPION bude vždy fungovať ako elegantný doplnok vašej obývacej izby. Náš tip: V kombinácii s ostatným nábytkom zo prírodného mangového dreva vyzerá vzhľad stola ešte krajšie a vo vašej domácnosti sa za chvíľu vytvorí harmonická atmosféra.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva.

Rozmery (cca): 100 cm x 45 cm x 50 cm (ŠxVxH) 
Priehradky: 47 cm x 10 cm x 50 cm (ŠxVxH) 
Hrúbka dosky: 20 mm  
Stolové nohy: 1 cm x 1 cm (ŠxH) 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, mango, kovový rám 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien