Masívny konferenčný stolík RIVER 115 cm divoký dub, prírodný

DOPRAVA ZDARMA - v kombinácii so zakúpením tovaru aj z kategórie IHNEĎ K ODBERU!!!

Kód produktu: 38279
Dodacia lehota: na overenie
Výrobca: IIG
Dostupnosť: na overenie
Cena bez DPH: 320.00
384.00
KS

Masívny konferenčný stolík RIVER 115 cm divoký dub, prírodný

Konferenčný stolík zaujme svojim mimoriadnym dizajnom

Máte radi vzhľad prírodného dreva, ale nechcete sa zaobísť bez moderného nádychu vo vašom interiéri? Potom je náš mimoriadny konferenčný stolík RIVER tým pravým pre váš domov! Do stolovej dosky z krásneho divokého duba bol starostlivo ručne vyrobený kvalitný sklenený tanier. Tvarom pripomína prirodzene pestované koryto rieky, ktoré prechádza celým konferenčným stolíkom.

Tešte sa na nespočetné možných kombinácií!

Doska vyrobená z charakteristického zrnitého divokého duba je podopretá dvoma mohutnými bežcami z čierneho kovu. Pri spracovaní stolovej dosky sa pripisoval veľký význam originalite dreva. Charakteristické zrno, praskliny, uzliny, farebné prechody a drsné časti sa tu spájajú a vytvárajú pôsobivý celkový obraz, ktorý robí každý konferenčný stolík nápadným jednorazovým. Stolík je samozrejme pre každodenné použitie starostlivo utesnený a to aj napriek povrchu so všetkými vlastnosťami prírodného dreva.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva.

Veľkosť (cca): 115 cm x 45 cm x 70 cm (ŠxVxH) 
Nohy: 8 cm x 4 cm (Š x D) 
Hrúbka dosky: 35 mm 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, divoký dub, lakované, 
sklo tvrdené, oceľový rám 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien