Masívny konferenčný stolík MYSTIC LIVING 110 cm sheesham, prírodný

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 39743
Dodacia lehota: august
Výrobca: IIG
Dostupnosť: august
Cena bez DPH: 250.00
300.00
KS

Masívny konferenčný stolík MYSTIC LIVING 110 cm sheesham, prírodný

Nový konferenčný stolík do vašej obývačky

Ak potrebujete úložný priestor a zároveň hľadáte kvalitný pútač pre svoj domov, je tento konferenčný stolík vyrobený z masívneho sheeshamového dreva perfektnou voľbou. Krásne zrno zdôrazňuje aj extravagantný mozaikový vzor dvoch zásuviek.  Je starostlivo vyrobené ručne a umožňuje stolíku zažiariť vo vynikajúcom 3D efekte.

Skombinujte konferenčný stolík podľa svojich predstáv

Jemné kovové úchyty ladia s dizajnom stola. Môžete ich použiť na otvorenie dvoch priestranných zásuviek. Spolu s otvorenými priehradkami máte veľa úložného priestoru pre vaše potreby v obývacej izbe. Prepracovaný 3D vzor vyzerá obzvlášť nádherne, keď skombinujete konferenčný stolík so zodpovedajúcimi kusmi nábytku z tejto série! Ale stôl sa dá úžasne spojiť aj s inými štýlmi a nábytkom.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (približne): 110 cm x 40 cm x 60 cm (ŠxVxH)
Zásuvky: 2x 53 cm x 12 cm x 28 cm (ŠxVxH)
Priehradky: 47 cm x 8 cm x 25 cm (ŠxVxH)
Hrúbka stolovej dosky: 15 mm
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, sheesham, lakované

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien