Masívny konferenčný stolík MAMMUT X 118 cm akácia, prírodný

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 38921
Dodacia lehota: august
Výrobca: IIG
Dostupnosť: august
Cena bez DPH: 205.00
246.00
KS

Masívny konferenčný stolík MAMMUT X 118 cm akácia, prírodný

Konferenčný stolík priťahuje pozornosť všetkých

Objavte náš konferenčný stolík vyrobený z vysoko kvalitného akáciového dreva! Ako špeciálne zvýraznenie boli hrany stola spracované tak, aby sa vytvoril pôvodný charakter a prirodzený dojem kusu obrovského stromu. Akoby ste videli veľký strom a urobili z neho hornú dosku! Masívne X-nohy vyrobené zo zčernalého kovu vytvárajú harmonický kontrast a zaokrúhľujú celkový obraz.

Môžete sa tešiť na stromový stôl, ktorý vylepšuje každú obývaciu izbu

Moderný a nápadný tvar stolovej dosky a rámu X sa stretáva s jedinečným prírodným drevným zrnom a robí z impozantného konferenčného stolíka vynikajúci doplnok. Vďaka spracovaniu a nadčasovému dizajnu je tento konferenčný stolík príťažlivý. Moderný a zároveň prirodzený vzhľad sa bez námahy integruje do vášho prostredia a zaisťuje štýlový dizajnový moment v každej obývacej izbe.


Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každý stôl je úplne jedinečný. Vady dreva, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a vytvárajú kúzlo z masívneho dreva. Existujúce trhliny sa počas výrobného procesu spájajú a stabilizujú pomocou konektorov vyrobených z toho istého dreva. Preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky. 

Rozmery (približne): 118 cm x 40 cm x 60 cm (ŠxVxH)
Stolové nohy: 4 cm x 4 cm (ŠxH)
Hrúbka stolovej dosky: 25 mm
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, akácia, zatavený, lakovaný,
kovový rám

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien