Masívny konferenčný stolík MAMMUT 110 cm Sheesham, prírodný

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 38915
Dodacia lehota: november
Výrobca: IIG
Dostupnosť: november
Cena bez DPH: 295.00
354.00
KS

Masívny konferenčný stolík MAMMUT 110 cm Sheesham, prírodný

Inšpirované prírodou

Objavte náš jedinečne krásny konferenčný stolík MAMMUT s jeho prírodnou stolovou doskou z sheeshamového dreva, ktorá bola zušľachtená pomocou špeciálnej povrchovej úpravy macassar! Ako špeciálne zvýraznenie boli hrany stola spracované tak, aby vznikol pôvodný charakter a prirodzený dojem plátku obrovského stromu. Ako keby ste prepílili veľký strom presne v strede, aby ste z neho vytvorili vrchnú dosku! To umožňuje špeciálne vyvinutý stroj, ktorý zrezáva drevo v pôvodnom stave s kôrou na požadovanú hrúbku panelu.

Finiš pre vašu obývaciu izbu

Až po dlhšej fáze sušenia je kôra odstránená a okraje prebrúsené, nalakované a povrchovo utesnené, aby ste si mohli užiť bezstarostné večery so svojimi priateľmi a príbuznými. Ako posledný krok sa platňa podrobí dôkladnej kontrole kvality a všetky drsné miesta sa znovu brúsia a vyleštia ručne. Stôl je podopretý dvoma robustnými pätkami z nerezovej ocele.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (cca): 110 cm x 40 cm x 69 cm (ŠxVxH) 
Hrúbka dosky: 40 mm 
Rozmer nôh: 8 cm x 4 cm (ŠxH) 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, Sheesham

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien