Masívny konferenčný stolík JAKARTA 70 cm so zásuvkami, recyklované drevo

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 37361
Dodacia lehota: október
Výrobca: IIG
Vrátenie tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: október
Cena bez DPH: 295.00
354.00
KS

Masívny konferenčný stolík JAKARTA 70 cm so zásuvkami, recyklované drevo

Tento konferenčný stolík je niečím výnimočný

Mimoriadny konferenčný stolík JAKARTA je špeciálnym nábytkom pre vás a vaše prostredie! Materiál pozostáva z recyklovaného dreva, ktoré bolo pôvodne získané zo starých indonézskych rybárskych lodí. Masívne drevo robí stôl odolným a stabilným a odoláva všetkým požiadavkám. Vďaka recyklovanému drevu zo starých rybárskych lodí, ktoré je opatrené typickými prasklinami, škvrnami, dierami a stopami pôvodného použitia, vzniká jedinečný charakter.

Nechajte nádych Indie nasťahovať sa k vám

Mierne nerovná stolová doska nesie bohatú históriu rybárskych lodí a odráža ju jedinečným dizajnom. Vďaka kvalitnej ručnej práci možno veľkorysú priehradku na stôl použiť jednotlivo a ponúka dostatok úložného priestoru pre všetky vaše veci! Konferenčný stolík má tiež štyri ďalšie zásuvky pre ešte viac príslušenstva. Objavte ďalšie zvýraznenie nábytku z recyklovaného dreva v rade YOUR HOME a navrhnite svoj domov s nádychom Indie.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. 

Veľkosť (cca): 70 cm x 45 cm x 70 cm (ŠxVxH) 
Box: 60 cm x 30 cm x 35 cm (ŠxVxH) 
Zásuvky: 25 cm x 10 cm x 25 cm (ŠxVxH) 
Farba: viacfarebná 
Materiál: masívne drevo, recyklované drevo 


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien