Masívny konferenčný stolík IRON CRAFT 70 cm so zásuvkami, mango, prírodný

- 27% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 39580
Dodacia lehota: 13.12.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 314.51
377.41 ks
Pôvodná cena 517.00, Zľava 27 %

Masívny konferenčný stolík IRON CRAFT 70 cm so zásuvkami, mango, prírodný

Tento konferenčný stolík je niečím výnimočný

Mimoriadny konferenčný stolík IRON CRAFT je špeciálnym nábytkom do vašej obývačky! Doska z masívneho mangového dreva bola navrhnutá s vysoko kvalitným doskovým vzhľadom. Výsledkom je, že mierne zaoblené fošne spolupracujú ako jedinečná stolová doska so skvelými haptickými vlastnosťami a jedinečná štruktúra dreva si získava svoju identitu. Kovové ozdoby boli tiež zakomponované cielene, ktoré šikovne podčiarkujú industriálny nádych stolíka.

Ako chcete skombinovať svoj nový konferenčný stolík?

Vďaka nádherne vyrobenému stolu možno veľkorysú priehradku použiť jednotlivo a ponúka dostatok úložného priestoru pre všetky vaše veci! Konferenčný stolík má tiež štyri ďalšie zásuvky pre ešte viac príslušenstva. Vďaka nadčasovému dizajnu môžete stôl ľahko kombinovať so širokou škálou pohoviek, príborníkov a bytových doplnkov. Vďaka tomu je váš obývací priestor obzvlášť individuálny a konferenčný stolík z mangového dreva obohacuje vašu atmosféru - zažite to sami!


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stolík je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (cca): 70 cm x 45 cm x 70 cm (ŠxVxH) 
Zásobník: 62 cm x 30 cm x 30 cm (ŠxVxH) 
Zásuvky: 21 cm x 7 cm x 28 cm (ŠxVxH)  
Hrúbka dosky: 30 mm 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, mango

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien