Masívny konferenčný stolík GOA 60 cm s kolieskami, akácia, prírodný

- 27% DORUČENIE DO VIANOC

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 36793
Dodacia lehota: 20.12.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 209.88
251.85 ks
Pôvodná cena 345.00, Zľava 27 %

Masívny konferenčný stolík GOA 60 cm s kolieskami, akácia, prírodný

Stôl kombinuje jedinečný dizajn z masívneho dreva s praktickými doplnkami

Jedinečná interakcia: konferenčný stolík GOA vyrobený z akácie sa dá do vášho obytného priestoru integrovať mnohými spôsobmi. Ušľachtilý plát stromu nastavuje prírodné akcenty a stáva sa absolútnym pútačom pozornosti v každej miestnosti. Pod masívny rošt stromu boli namontované praktické kolieska, takže príručný stolík sa dá ľahko posúvať a premiestňovať. Letokruhy a prirodzene vypestované tvary robia každý exemplár skutočne jedinečným. Drevo je vysušené zložitým spôsobom - výsledkom sú charakteristické praskliny dreva, ktoré dodávajú stolu osobitý charakter.

Vzácnosť, ktorá vďaka svojmu spracovaniu zaisťuje krásne životné chvíle!

Jednotlivé praskliny v mohutnom reze stromu sú výsledkom čerstvého vyčistenia a keďže ide o prírodný produkt, sú pre každý exemplár odlišné. Detailná a dekoratívna motýliková väzba premosťuje trhlinu. V ďalšom kroku sa potom pláty agátu opatrne vysušia a ekologicky lakujú. Predstavujú vzácnu a individuálnu atmosféru.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (cca): 60 cm x 25 cm x 55 cm (ŠxVxH) 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, akácia, lakovaný 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien