Masívny konferenčný stolík FIRE & EARTH 110 cm Sheesham

Cena 297.60
Dostupnosť: marec

DOPRAVA ZDARMA - v kombinácii so zakúpením tovaru aj z kategórie IHNEĎ K ODBERU!!!

Cena bez DPH: 248.00
Kód produktu: 37478
Dodacia lehota: marec
Výrobca: IIG
KS

Masívny konferenčný stolík FIRE & EARTH 110 cm Sheesham

Konferenčný stolík s faktorom wow

Objavte náš konferenčný stolík vyrobený z vysoko kvalitného dreva sheesham! Indické drevo, ktoré pochádza z rodiny palisandrov, zaujme svojou jedinečnou farbou a zrnom, ktoré podčiarkuje starostlivo nalakovaný povrch. Pretože zrno stromu je ako odtlačok prsta, je tento konferenčný stolík skutočne jedinečný. Masívne nohy z lesklej nerezovej ocele vytvárajú harmonický kontrast a dotvárajú celkový obraz.

Teraz sa vaša obývacia izba stane vašou obľúbenou miestnosťou

Moderný a výrazný tvar stolovej dosky a protišmykových nožičiek sa stretávajú s jedinečnými zrnami prírodného dreva a robia z impozantného konferenčného stolíka úžasný pútač. Vďaka vynikajúcemu spracovaniu a nadčasovému dizajnu je tento konferenčný stolík atraktívny. Moderný a zároveň prirodzený vzhľad sa ľahko integruje do vášho domova a zaistí štýlové dizajnové okamihy v každej obývacej izbe.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (približne): 110 cm x 40 cm x 60 cm (ŠxVxH)
Nohy stola: 7,5 cm x 2,5 cm (ŠxH)
Vonkajšia hrúbka dosky: 50 mm
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, sheesham, zatavené, lakované, nerezová oceľ

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien