Masívny konferenčný stolík FACTORY LOFT 82 cm mango, šedý

DOPRAVA ZDARMA - v kombinácii so zakúpením tovaru aj z kategórie IHNEĎ K ODBERU!!!

Kód produktu: 39666
Dodacia lehota: júl
Výrobca: IIG
Dostupnosť: júl
Cena bez DPH: 175.00
210.00
KS

Masívny konferenčný stolík FACTORY LOFT 82 cm mango, šedý

Autentická drevená truhlica pre váš domov

Tento šperk je skutočným pútačom pozornosti v každej obývacej izbe! Stolík vyrobený z masívneho mangového dreva bol navrhnutý v rustikálnom vzhľade a doladený kvalitnými koženými doplnkami. Prepracovaný dizajn dotvára množstvo ozdobných nitov strieborného vzhľadu, ktoré sa tiahnu pozdĺž kože. Zámky sú tiež vyrobené z kože a príťažlivým vizuálnym spôsobom zatvárajú veko stolíka.

Kde by sa mal nachádzať váš konferenčný stolík?

Stolík má priestrannú vnútornú priehradku, do ktorej môžete uložiť všetky druhy bytových doplnkov. Či už vo vašej obývacej izbe ako konferenčný stolík, v spálni alebo možno v pracovni: mimoriadna drevená truhlica dodáva každej miestnosti prírodné a rustikálne kúzlo, ktoré je možné kombinovať mnohými spôsobmi. Stolík vyzerá obzvlášť krásne v kombinácii s ostatným nábytkom z mangového dreva a ako doplnok k rôznym drobnostiam z prírodných materiálov - vyskúšajte to na vlastnej koži!

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stolík je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmer (približne): 82 cm x 42 cm x 41 cm (ŠxVxH)
Vnútorná priehradka: 77 cm x 27 cm x 37 cm (ŠxVxH)
Farba: šedá
Materiál: masívne drevo, mango, lakované


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien