Masívny konferenčný stolík FACTORY LOFT 82 cm mango, prírodný

Cena 210.00
Dostupnosť: skladom u dodávateľa

DOPRAVA ZDARMA - v kombinácii so zakúpením tovaru aj z kategórie IHNEĎ K ODBERU!!!

Cena bez DPH: 175.00
Kód produktu: 39665
Dodacia lehota: 16.3.2021
Výrobca: IIG
KS

Masívny konferenčný stolík FACTORY LOFT 82 cm mango, prírodný

Autentická drevená truhlica pre váš domov

Tento šperk je skutočným pútačom pozornosti v každej obývacej izbe! Stolík vyrobený z masívneho mangového dreva bol navrhnutý v rustikálnom vzhľade a doladený kvalitnými koženými doplnkami. Prepracovaný dizajn dotvára množstvo ozdobných nitov medeného vzhľadu, ktoré sa tiahnu pozdĺž kože. Zámky sú tiež vyrobené z kože a príťažlivým vizuálnym spôsobom zatvárajú veko stolíka.

Kde by sa mal nachádzať váš konferenčný stolík?

Stolík má priestrannú vnútornú priehradku, do ktorej môžete uložiť všetky druhy bytových doplnkov. Či už vo vašej obývacej izbe ako konferenčný stolík, v spálni alebo možno v pracovni: mimoriadna drevená truhlica dodáva každej miestnosti prírodné a rustikálne kúzlo, ktoré je možné kombinovať mnohými spôsobmi. Stolík vyzerá obzvlášť krásne v kombinácii s ostatným nábytkom z mangového dreva a ako doplnok k rôznym drobnostiam z prírodných materiálov - vyskúšajte to na vlastnej koži!

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stolík je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmer (približne): 82 cm x 42 cm x 41 cm (ŠxVxH)
Vnútorná priehradka: 77 cm x 27 cm x 37 cm (ŠxVxH)
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, mango, lakované


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien