Masívny konferenčný stolík CURVED 100 cm Sheesham, prírodný

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 37204
Dodacia lehota: august
Výrobca: IIG
Dostupnosť: august
Cena bez DPH: 205.00
246.00
KS

Masívny konferenčný stolík CURVED 100 cm Sheesham, prírodný

Masívny konferenčný stolík s wow faktorom

Dokonale tvarovaný a robustný, akoby bol odpílený z jedného kmeňa stromu sheesham - tak sa prezentuje tento neporovnateľný konferenčný stolík. Vyzerá prirodzene a exkluzívne a dá sa veľmi dobre použiť aj ako televízny stolík. Úžasné zrno a prirodzené známky používania vyžarujú vo vašej atmosfére stredomorský nádych.

Nechajte doma pôsobiť vynikajúci dizajn

Stolík žiari svojim elegantným a jednoduchým dizajnom. Je len na vás, ktoré poklady by sa mali otvorene prezentovať na oblúku. Prirodzenosť konferenčného stolíka je kombinovaná s puristickým dizajnom a vo vašej obývacej izbe je zvláštnym pútačom pozornosti. Tento nábytok odráža vašu lásku k prírode ako ku krásnemu umeleckému predmetu. Vy a vaši priatelia budete ohromení stredomorským prostredím!


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stolík je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky. 

Veľkosť (cca): 100 cm x 30 cm x 50 cm (ŠxVxH) 
Otvory: 28 cm x 20 cm x 45 cm (ŠxVxH) 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, Sheesham, uzavreté, lakované 


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien