Masívny konferenčný stolík BOLT II 110 cm Sheesham Stone

- 26% DORUČENIE DO VIANOC

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 36789
Dodacia lehota: 14.12.2021
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 225.08
270.10
Pôvodná cena 365.00, Zľava 26 %
KS

Masívny konferenčný stolík BOLT II 110 cm Sheesham Stone

Tento stôl vo vašej obývacej izbe stále chýbal

Tvrdé drevo použité na tento konferenčný stolík je obzvlášť stabilné, pretože strom rastie aj pri kolísavých teplotách a silných dažďoch. Vďaka týmto vlastnostiam je materiál obzvlášť odolný. Masívny konferenčný stolík vyrobený z sheeshamového dreva s kamennou povrchovou úpravou zaujme svojou jednoduchou eleganciou. Prirodzenosť a robustnosť v kombinácii s puristickým dizajnom vyžarujú prirodzenú a jasnú atmosféru.

Nechajte sa inšpirovať kvalitou!

S veľkosťou 110 cm ponúka veľkorysý regálový priestor bez zbytočného plytvania cenným priestorom. Vďaka pevným a krátkym nohám ponúka stôl optimálnu stabilitu. Jedinečné zrno a cielené vrúbky robia každý konferenčný stolík jedinečným.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (cca): 110 cm x 30 cm x 60 cm
Materiál: masívne drevo Sheesham, lakované
Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien