Masívny konferenčný stolík BOLT 80 cm zo Sheeshamu vyrobený ručne

- 26% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 40587
Dodacia lehota: 6.9.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 212.75
255.30 ks
Pôvodná cena 345.00, Zľava 26 %

Masívny konferenčný stolík BOLT 80 cm zo Sheeshamu vyrobený ručne

Tento stôl vo vašej obývacej izbe stále chýba?

Masívny konferenčný stolík BOLT s rozmermi 80x80cm, vyrobený z lakovaného Sheeshamového dreva, zaujme prírodným a nadčasovým dizajnom. Prirodzenosť a robustnosť v kombinácii s puristickým dizajnom vyžarujú prirodzené a jasné línie. Jedinečné a obzvlášť intenzívne zrno robí každý konferenčný stolík jedinečným. Každý povrch je ručne upravovaný.

Konferenčný stolík je možné kombinovať mnohými spôsobmi

Vďaka rezervovanému dizajnu a jasným líniám sa dá veľký stôl kombinovať s rôznymi štýlmi a nábytkom. Či už pred koženou pohovkou alebo zamatovým gaučom, na farebnom koberci alebo v kombinácii s podlahovou lampou v priemyselnom dizajne - vysoko kvalitný konferenčný stolík sa vždy dokonale prispôsobí vášmu interiéru a urobí ho ešte krajším!


Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každý stôl je úplne jedinečný. Rany, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a kúzlo z masívneho dreva. Existujúce trhliny sa spájajú a stabilizujú počas výrobného procesu pomocou konektorov vyrobených z toho istého dreva. Preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky. 

Rozmery (cca): 80 cm x 35 cm x 80 cm (ŠxVxH)
Materiál: masívne drevo Sheesham, lakované

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien