Masívny jedálenský stôl SCORPION 80 cm akácia, hnedý

Cena 192.00
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 160.00
Kód produktu: 38885
Dodacia lehota: 1 až 3 týždne
Výrobca: IIG
KS

Masívny jedálenský stôl SCORPION 80 cm akácia, hnedý

Každý stôl je jedinečný, formovaný prírodou

Tento krásny jedálenský stôl sa stane prirodzeným pútačom pozornosti vo vašom domove. Doska stola je vyrobená z masívneho akáciového dreva, ktorému je prírodným zvetrávaním dodaný zvláštny vzhľad. Takto sa každý kus stane úžasným jedinečným kúskom, ktorý sa dá nájsť iba raz. Vrchná časť z akácie stojí na štyroch filigránových nohách, ktoré dodávajú stolu nádych retro dizajnu a zaisťujú určitú ľahkosť v dizajne.

Kde by mal byť váš nový stôl?

Vďaka svojim kompaktným rozmerom 80 x 80 cm môže byť krásny drevený stôl úžasne integrovaný do akejkoľvek miestnosti. Či už ako doplnkový malý jedálenský stôl v kuchyni, alebo ako stôl v jedálenskej časti kancelárie: stôl SCORPION upúta pozornosť všetkých svojim rustikálnym, ale filigránskym dizajnom. Náš tip: V kombinácii so stoličkami, ktoré vychádzajú z retro dizajnu, vyzerá stôl obzvlášť krásne a vytvára jednotný dizajn miestnosti.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (cca): 80 cm x 75 cm x 80 cm (ŠxVxH) 
Farba: hnedá 
Materiál: masívne drevo, kovové nohy 
Retro vzhľad.


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien