Masívny jedálenský stôl SCORPION 80 cm akácia, hnedý

- 40% DORUČENIE DO VIANOC VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA!

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 38885
Dodacia lehota: 20.12.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 162.50
195.00 ks
Pôvodná cena 325.00, Zľava 40 %

Masívny jedálenský stôl SCORPION 80 cm akácia, hnedý

Každý stôl je jedinečný, formovaný prírodou

Tento krásny jedálenský stôl sa stane prirodzeným pútačom pozornosti vo vašom domove. Doska stola je vyrobená z masívneho akáciového dreva, ktorému je prírodným zvetrávaním dodaný zvláštny vzhľad. Takto sa každý kus stane úžasným jedinečným kúskom, ktorý sa dá nájsť iba raz. Vrchná časť z akácie stojí na štyroch filigránových nohách, ktoré dodávajú stolu nádych retro dizajnu a zaisťujú určitú ľahkosť v dizajne.

Kde by mal byť váš nový stôl?

Vďaka svojim kompaktným rozmerom 80 x 80 cm môže byť krásny drevený stôl úžasne integrovaný do akejkoľvek miestnosti. Či už ako doplnkový malý jedálenský stôl v kuchyni, alebo ako stôl v jedálenskej časti kancelárie: stôl SCORPION upúta pozornosť všetkých svojim rustikálnym, ale filigránskym dizajnom. Náš tip: V kombinácii so stoličkami, ktoré vychádzajú z retro dizajnu, vyzerá stôl obzvlášť krásne a vytvára jednotný dizajn miestnosti.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (cca): 80 cm x 75 cm x 80 cm (ŠxVxH) 
Farba: hnedá 
Materiál: masívne drevo, kovové nohy 
Retro vzhľad.

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien