Masívny jedálenský stôl SCORPION 160 cm akácia, hnedý

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 38889
Dodacia lehota: 9.11.2021
Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 300.00
360.00
KS

Masívny jedálenský stôl SCORPION 160 cm akácia, hnedý

Každý stôl je jedinečný, formovaný prírodou

Tento krásny jedálenský stôl sa stane prirodzeným pútačom pozornosti vo vašom domove. Doska stola je vyrobená z masívneho akáciového dreva, ktorému je prírodným zvetrávaním dodaný zvláštny vzhľad. Takto sa každý stôl stane úžasným jedinečným kúskom, ktorý sa dá nájsť iba raz. Vrchná časť z akácie stojí na štyroch filigránových vlásenkových nohách, ktoré dodávajú stolu nádych retro dizajnu a zaisťujú určitú ľahkosť v dizajne.

Kde by mal byť váš nový stôl?

Vďaka svojmu nadčasovému dizajnu je jedálenský stôl kombinovateľný s mnohými štýlmi a nábytkom. Či už v retro štýle, rustikálnom prostredí alebo v jedálni v shabby chic. Náš tip: V kombinácii so stoličkami, ktoré vychádzajú aj z retro dizajnu, vyzerá stôl obzvlášť krásne a vytvára jednotný dizajn miestnosti.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (približne): 160 cm x 75 cm x 80 cm (ŠxVxH)
Farba: hnedá
Materiál: masívne drevo, akácia, kovové nohy


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien