Masívny jedálenský stôl SCORPION 160 cm akácia, hnedý

Cena 330.00
Dostupnosť: január
Cena bez DPH: 275.00
Kód produktu: 38889
Dodacia lehota: január
Výrobca: IIG
KS

Masívny jedálenský stôl SCORPION 160 cm akácia, hnedý

Každý stôl je jedinečný, formovaný prírodou

Tento krásny jedálenský stôl sa stane prirodzeným pútačom pozornosti vo vašom domove. Doska stola je vyrobená z masívneho akáciového dreva, ktorému je prírodným zvetrávaním dodaný zvláštny vzhľad. Takto sa každý stôl stane úžasným jedinečným kúskom, ktorý sa dá nájsť iba raz. Vrchná časť z akácie stojí na štyroch filigránových vlásenkových nohách, ktoré dodávajú stolu nádych retro dizajnu a zaisťujú určitú ľahkosť v dizajne.

Kde by mal byť váš nový stôl?

Vďaka svojmu nadčasovému dizajnu je jedálenský stôl kombinovateľný s mnohými štýlmi a nábytkom. Či už v retro štýle, rustikálnom prostredí alebo v jedálni v shabby chic. Náš tip: V kombinácii so stoličkami, ktoré vychádzajú aj z retro dizajnu, vyzerá stôl obzvlášť krásne a vytvára jednotný dizajn miestnosti.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (približne): 160 cm x 75 cm x 80 cm (ŠxVxH)
Farba: hnedá
Materiál: masívne drevo, akácia, kovové nohy


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien